Rozpohybujte svoje projekty přes tělo (pozvánka na večery Aikido Management)

Od září 2015 otevírám nový cyklus pravidelných večerů Aikido Managementu – budou jednou za měsíc (vždy ve středu třetí týden v měsíci) od 18:00 do 20:00 v pražském HUBu.

Práce s tělem funguje výborně na mých večerech pro muže i na seminářích pro manažery. Takže bylo jen otázkou času, kdy vzniknou večery, na kterých budeme přes tělo rozvíjet praktické “manažerské kvality” jako jsou například jasná komunikace, vedení sebe i druhých lidí, vytváření důvěry a stability, přizpůsobení se změnám, zvládání stresu, práce s vlastní energií.

Tyto večerní dýchánky mají dva cíle:

  1. Je to příležitost pro lidi, které koncept Aikido Managementu zaujme a chtějí ho vyzkoušet v kratším formátě. Nebo pro ty, kteří čtou mé články o rovnováze těla, srdce a mysli a chtějí si cvičení z nich zažít pod mým vedením.
  2. Je to skvělý prostor pro ty, kteří absolvovali některý ze seminářů Aikido Managementu a chtějí si pravidelně připomínat jejich atmosféru. A udržovat se tím “ve svém středu”.

Cyklus je otevřený – i když každý večer má svoje téma, můžete přijít na kterýkoliv z nich, bez absolvování předchozích.

Aikido Management je inovativní koncept firemního vzdělávání, který oslovuje nejen mysl, ale také  tělo a emoční vzorce. Kombinace mentálního porozumění a fyzického zážitku pomáhá pozitivní změny v pracovním i osobním životě převést do reality. Na večerech (ani na seminářích) nenabízíme snadná řešení a jednotný manuál pro všechny, naopak vytváříme prostorem, ve kterém můžete rozvíjet svojí vlastní jedinečnost. Ve zkratce – je to využití principů aikida pro lidi, kteří necvičí aikido.

Důležitou částí večerů jsou i doporučení a techniky, pomocí kterých můžete pokračovat ve svém rozvoji a posouvat se v daných tématech samostatně v každodenním životě.

Na podzim 2015 jsou vypsané tři večery:

Večery jsou určeny pro ty z vás, kteří už víte, že vize, plány a představy (tedy doména mysli) jsou hezká věc, ale pak je potřebné je převést do reality (doména těla). Takže je potřebné rozvíjet nejen pozitivní myšlení, ale také pozitivní fyzický postoj. Proto na večerech budeme vědomě pracovat s naší myslí stejně tak jako s tělem.

Na večerech budete mít příležitost:

  • rozpohybovat svoje projekty nejen ve svých představách ale i ve skutečnosti
  • ukotvit svůj život ve fyzické realitě a naučit se stát nohami pevně na zemi
  • najít vnitřní zdroje energie a čerpat z nich
  • rozvíjet kvalitu toho co děláte přes rozvoj svých osobnostních kvalit jako jsou například rovnováha, pružnost, schopnost zaměření, empatie i odstup, komunikace…

Srdečně vás zvu do pražského HUBu – každou třetí středu v měsíci od 18:00 do 20:00. Počet účastníků je však omezený, budeme pracovat v malé skupince 4-12 lidí. Takže doporučuji, rezervujte si své místo předem na prvním večeru nebo na některém z dalších.

A nabízím jedno video k tématu. Je o tom, jak náš fyzický postoj ovlivňuje to čím jsme a jak konáme. A také to, jak nás vnímají druzí lidé… Více osobně v HUBu.