Prostor 8

Prostor 8 je centrum pro cvičení, osobní rozvoj i firemní vzdělávání na Praze 2. Čtyři velké sály a společenský prostor pro firmy, neziskové organizace, individuální lektory a jejich setkávání. Pořádají se zde kurzy, semináře, pravidelné lekce, kulturní akce a školení pro malé i velké lidi, pro jednotlivce i firmy, pro radost i pro profesní růst.

Podívejte se na naše pravidelné lekce, semináře a kurzy nebo možnosti pronájmu sálů.

Naše základní koncepty jsou:

Člověk v rovnováze – v našem obsahu nabízíme vyvážený prostor pro aktivity, které rozvíjejí a podporují jednoduchý, přirozený a zdravý život a oslovují všechny složky lidské osobnosti: tělo, emoce i mysl. Můžete se u nás pohybovat i přemýšlet, tančit, mluvit i zpívat. Najdete u nás dynamický pohyb i meditativní spočinutí.

Na věku nezáleží – nabízíme program pro děti od 3 let, pro mladé, pro dospělé i pro seniory. Hledáme také způsoby, jak tyto skupiny spojovat a překlenovat generační rozdíly.

Název Prostor 8 odkazuje k adrese Šmilovského 8, osmička také symbolizuje rovnováhu a nekonečný potenciál. Osm je také směrů, pro které vytváříme prostor a které se v našem centru vzájemně vyvažují (více na webu).