Konflikt jako příležitost (2-denní seminář)

Kdy:
9. 4. 2015 – 10. 4. 2015 celý den
2015-04-09T00:00:00+02:00
2015-04-11T00:00:00+02:00
Kde:
Studio Itaka
Korunní 957/35
120 00 Praha-Praha 2
Česká republika
Kontakt:
Lenka Sehnalová
+420 602 334 657

Konstruktivní řešení konfliktů pro lidi, kteří pracují s lidmi. Cílem semináře je ukázat konflikt jako běžnou a důležitou součást našich životů, představit konflikt jako příležitost zlepšit naše vztahy nebo systémy, kterých jsme součástí. Během semináře pomocí jednoduchých technik zjistíte, jak se vrátit do svého středu, jak udržovat a vnímat svoje hranice, jak komunikovat s ostatními a hlavně jak řešit konflikty konstruktivně a s ohledem na integritu vaši i všech zúčastněných. Konflikt budeme používat jako zrcadlo, ve kterém můžeme vidět svoje kvality i způsob, jak přistupujeme k druhým lidem a ke světu.

girls1-227x300Obsah a forma semináře

V průběhu semináře se zaměříme na to jak:

  • jednat klidně a vyrovnaně, ze svého vlastního středu a síly
  • vymezit své hranice a naučit se říkat „NE“
  • důvěřovat sobě i ostatním v proměnlivém prostředí
  • být přirozenou autoritou
  • lépe komunikovat a spolupracovat se svými kolegy/partnery
  • předcházet konfliktům nebo je konstruktivně řešit

Seminář není jednotným manuálem pro všechny, ale prostorem, kde můžete rozvíjet svoji vlastní jedinečnost. Rozšířený dvoudenní formát nám umožní jít více do hloubky, procvičit si dovednosti v konkrétních situacích, integrovat získané informace a prožitky do našeho pracovního i osobního života a dát prostor osobní transformaci.

Tento seminář je výjimečný v tom, že je postaven na jednoduchých fyzických a komunikačních cvičeních a hrách, pomocí kterých účastníci zažijí propojování fyzického těla s mentálními kvalitami a emocemi doslova „na vlastní kůži“. To je velmi důležité pro použití nalezeného porozumění v každodenním životě. Jako řekl jeden z účastníků: „Papír snese všechno, ale když jsem to zažil, vím, na čem jsem.“

Důležitou částí kurzu budou i doporučení a techniky, pomocí kterých můžou absolventi pokračovat ve svém osobním rozvoji a průzkumu tématu konfliktů samostatně v každodenním životě.

Proč jsou součástí semináře i fyzická cvičení?

Používáme koncept jednoty těla a mysli, který je sice ve firemním vzdělávání poměrně nový a málo známý, avšak mnohé tradiční systémy lidského rozvoje ho používají už tisíce let. Vycházíme z předpokladu, že náš fyzický postoj je obrazem mentálního postoje a obráceně; že fyzická rovnováha je totéž jako rovnováha psychická.

Navíc, zapojení těla do učebního procesu nám dává příležitost různé koncepty, situace a kvality nejen mentálně pochopit, ale i fyzicky a emočně prožít, takže pochopení je mnohem hlubší a trvalejší. Samozřejmě – všechna cvičení jsou fyzicky nenáročná, bezpečná a navíc hodně hravá.

Pro koho je vhodný tento seminář?

Tento seminář je vhodný pro všechny, kteří pracovně přicházejí do kontaktu s lidmi – ať už s kolegy, nadřízenými/podřízenými, s obchodními partnery nebo se zákazníky, velmi přínosný je i pro osobní život.

Lektor

Ing. Martin Švihla, PhD.
(facilitátor seminářů osobního rozvoje, učitel bojového umění aikido, kavárník)

Organizační informace

Datum a čas: 9.-10. duben 2015 od 9:00 do 17:00
Místo: Studio Itaka, Korunní 35, Praha
S sebou: volné oblečení umožnující pohyb a tlusté ponožky nebo sálová obuv
Cena: 7400 Kč (včetně DPH) – v ceně je oběd, svačiny i pitný režim
Počet účastníků: 8-14
Registrace: Lenka Sehnalová, +420 602 334 657, info (zavináč) aikidomanagement.cz

Studio Itaka - žlutý sál

<b>Sdílej článek:</b>Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Print this page
Print